PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 451
ocen
7,1 10 1 16451
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

Fajny klimat, jestem zaskoczony gra aktorska 50 centa mimo że nie raz nieopowiednio odgrywal emocje np podczas napadu na pralnie brudnych pieniędzy kolumbijczykow, ale w końcu to piosenkarz. Za bardzo zrobili z niego twardziela, widać ze robione pod niego. Chwilami można było poczuć klimat murzynskich gett i jakimi prawami się rządzą (to tylko film, prawda zapewne wygląda inaczej itd.) Nie wiem czemu ludzie oceniają go pod względem tego jak życie 50 centa wyglądało naprawdę, po raz kolejny to tylko film, oceniajmy go pod tym względem. Dodam że nie znam się zupełnie na jego biografii dlatego rozumiem oburzenie osób które ja bardziej znają, ale panowie/panie czy jakikolwiek film autobiograficzny oddawał cała prawdę? Zawsze do takich filmów należy podchodzić z przymrużeniem oka. Dobry film, nie tam jakieś arcydzieło, ale dobry. 7/10

ocenił(a) film na 7
l8demolka8l

jest podobieństwo że zaczął dilować jak miał 12 lat i był postrzelony 9 razy ale jego kariera rapowa tak nie wyglądała nie było tam Dr. Dre i Eminema

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones