PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655630}

Kołysanka

Lullaby
6,5 1 527
ocen
6,5 10 1 1527
Kołysanka
powrót do forum filmu Kołysanka

Jak widziałam zdjęcia, to znów zmienia wizerunek do roli w tym filmie. Caly on...

Metropholis

Na czym polega ta metamorfoza? Przytyje, schudnie, zetnie włosy?

Baztian

Spójrz na jego wczesniejsze wcielenia do ról. W sumie chyba w kazdym filmie wygladał inaczej.

Metropholis

Jak dotąd to oglądałem chyba z pięć filmów z jego udziałem... No ale jak widziałaś zdjęcia to co takiego się zmieniło w jego wyglądzie? W "On the road" wygląda podobnie jak w "Country Strong", ale odrobinę. :)

Baztian

jak już tak drążysz to temat to miałam na myśli własnie to przefarbowanie włosów, plus zarost i ogólnie wygląda inaczej. tyle.

użytkownik usunięty
Metropholis

Jest jak Brad Pitt - w końcu to u jego boku zagrał w swym pierwszym filmie. Zauważ, że Brad też w każdym filmie miał inną fryzurę. Chyba nie było dwóch filmów, gdzie wyglądałby dokładnie tak samo.

Fakt. Gdzie bym Pitta nie widziała, zawsze w wyglądzie jest coś zmienione, nawet jesli tylko odrobinę. Choc wydaje mi się, że w tej swojej blond fryzurze z lat 90-tych wystapił w kilku filmach (tak kojarzę z urywków), ale pewności nie mam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones