PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710811}

Imperium

Empire
7,5 2 287
ocen
7,5 10 1 2287
Imperium
powrót do forum serialu Imperium

Podszedłem do tego serialu z umiarkowanym zapałem, wiedząc, że to produkcja Fox (które dość szczerze wypadają miernie porównując HBO czy Neflix), ale muszę przyznać, że nie jest tak źle. Dobre aktorstwo, przyjemna muzyka (jeśli ktoś lubi ten gatunek) i znośna fabuła, a to wszystko złożone w spójną historię. Oczywiście wszystko musi być cukierkowe i trochę stereotypowe, jak to Fox, jednak nie razi to aż tak bardzo w oczy jak dzieje się to w przypadku innych produkcji.

Jeśli ktoś lubi klimaty R&B/amerykański hip-hop zapewne polubi ten serial.

ocenił(a) serial na 7
pshemodow

No i oczywiście musiała znaleźć się "homusiowa" propaganda..., jak już teraz praktycznie we wszystkim co wychodzi z USA.

marchewa123

Heteroseksualna propaganda też jest.

ocenił(a) serial na 7
pshemodow

Jak najbardziej i powinno się to promować wszerz i wzdłuż.
Aczkolwiek, nie nazwałbym tego propagandą tylko normą - jaka była jest i będzie.
Promowanie homoseksualistów minie - jest to celowe działanie "ludzi z góry", kiedy osiągnął cel to i propaganda się skończy.
Tyle lat nie było tego, a teraz wciskanie na siłę w praktycznie każdej produkcji - gejów i lesbijek, rozwodów itd. itp.
najgorsze jest to, że to zniekształca prawidłowe patrzenie na wiele spraw dla wielu osób, w szczególności tych młodych !
Niech sobie robią co chcą, ale prywatnie....
Mogę komuś takiemu powiedzieć cześć , nawet iść z nim na piwo..
Ale nie życzę sobie, aby mi się z tym obnoszono - jest kobieta i mężczyzna - tylko to jest naturalne - a jak wiemy, to większość, jak nie wszystko co sztuczne jest dla nas złe.
Kończąc. Jak tak dalej pójdzie, to na lewo i prawo, każdy będzie się pierdo***. a taka stabilizacja i ukształtowanie świata, w cale nie wyjdzie światu na dobre - mam nadzieje, że się o tym nie przekonamy.
Dziękuję bardzo - serial oceniam na 8/10 (jestem na 6 odcinku)- warto obejrzeć ! Gra aktorska w szczególności Taraji P. Henson jest niesamowita. Oby Cuba się pojawił na dłużej - mam nadzieje, że nie był to epizod.

marchewa123

To jest amerykański serial o "szołbiznesie", straciłby wiarygodność gdyby wyciąć coś co faktycznie występuje...

Ale homo, ani hetero nie powinni się z tym obnosić, mimo że w obu przypadkach jest no normalne (widać to w świecie zwierząt jak i w historii ludzkości...)

marchewa123

No i oczywiście musiał się znaleźć zboczeniec tropiący wszędzie "homopropagandę" :)

skalp_el

nie zauważyłeś że nie ma już nowych seriali bez "homosiów" ? czy udajesz że nie widzisz ??
i jak już to nie zboczeniec a homofob :D ale co ja tam wiem... jestem zacofańcem z czarnolasu;)

guerillerro

Nie wiem, nie tropię wszędzie homoseksualistów, bo to dziwne. Równie dobrze mogę mieć pretensje o heteroseksualistów w serialach.
Nie wiem czy jesteś zacofańcem, ale z pewnością wiesz, że homoseksualiści stanowią jakąś część społeczeństwa, więc to normalne, że w filmach, serialach pokazuje się miłość homoseksualną. Jak chcesz to baw się w wyszukiwanie "homosiów" w serialach, najlepiej jeszcze sporządź dokładne statystyki w ilu procent seriali mamy wątki homoseksualne, a nuż okaże się, że jest ich proporcjonalnie więcej niż homoseksualistów w społeczeństwie i będziesz mógł triumfalnie ogłosić: miałem rację! Homolobby nami rządzi, spisek, hańba, kondominium!

skalp_el

Nie zrozumieliśmy się... nie zamierzam robić żadnych statystyk itp. Po prostu nie da się nie zauważyć że w nowych produkcjach wątek homoseksualny musi być. I to jest fakt a nie żaden wymysł ;)

guerillerro

Spoko, to była ironia.
Zauważ, że w nowych, a nawet starych produkcjach częściej niż wątek homoseksualny pojawia się wątek heteroseksualny. To jest fakt, a nie żaden wymysł.

ocenił(a) serial na 7
skalp_el

"Zauważ, że w nowych, a nawet starych produkcjach częściej niż wątek homoseksualny pojawia się wątek heteroseksualny. To jest fakt, a nie żaden wymysł." No nie wiem, ale to może dlatego że zdecydowana większość ludzi na świecie jest heteroseksualna, a homoseksualizm jest nim czym więcej jak tylko wadą w rozwoju lub obecnie swego rodzaju modą. Jestem osobą tolerancyjną, homoseksualiści mi nie przeszkadzają dopóki nie obnoszą się zbyt mocno ze swoją orientacją. Nic nie poradzę na to, że na widok dwóch liżących się facetów robi mi się niedobrze.

wojtekbis_2

No widzisz. A kto inny nie poradzi na to, że na widok liżących się kobiety i faceta robi mu się niedobrze, mimo, iż jest tolerancyjny.

ocenił(a) serial na 8
pshemodow

Ja na początku odniosłam się też z dystansem ale akcja z każdym odcinkiem się rozkręca :)
Z każdym odcinkiem podoba mi się coraz bardziej i faktycznie muzyka jest świetna!

pshemodow

No właśnie, muzyka. Nie znoszę tego gatunku, więc raczej muszę podziękować, nawet jeśli fabuła jest niegłupia.

ocenił(a) serial na 5
per333

Fabuła jest schematyczna i przewidywalna a postacie przerysowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones