Imperium
powrót do forum 3 sezonu

Jak w tytule, poszukuję odcinków od 6 do 18 sezonu 3go z napisami, bądź lektorem. Sama oglądam po angielsku, ale mama wciągnęła się w serial i tak stoi od kilku miesięcy, bo nigdzie nie idzie tego znaleźć :/ bardzo proszę o pomoc!

ocenił(a) serial na 8
miss_impatience

Nie mam pojęcia kto tłumaczy ten serial. Można by spróbować do jakiejś grupy, która zajmuje się tłumaczeniami filmów i seriali (np. bdip.pl mają wprowadzić tabelkę, gdzie będzie można prosić o tłumaczenie, jeżeli otrzyma dana prośba wystarczającą ilość głosów od chętnych).

ocenił(a) serial na 9
miss_impatience

Z tego co widzę to fox w końcu powrócił do emisji serialu i w tą sobotę lecą trzy odcinki (4-6), a za tydzień chyba następne, więc jest nadzieja że w końcu będzie wersja z lektorem ;)

marianeq

ooo, to pozostaje nic tylko czekać, może ktoś się zlituje i udostępni!

ocenił(a) serial na 8
miss_impatience

To jak ktoś coś znajdzie niech tu poinformuje :)

miss_impatience

Ktoś się zapisał na napisy 24.pl w tabelkę z s04e04 i napisał, że postara się zrobić do reszty z 4 i 3 sezonu :)

niewiem97

dzięki za info, pozostaje czekać!

ocenił(a) serial na 8
niewiem97

Bardzo dobra wiadomość :). Nie wiem dlaczego takie małe zainteresowanie u nas tym serialem. Dużo gorsze są powszechnie dostępne. Postacie są w nim mega wyraziste, a osobiście oglądam głównie dla Cookie Lyon. Dla mnie to jej serial :)

miss_impatience

Hej, A gdzie mog ę obejrzeć wszystkie sezony? Próbowałam szukać ale nie za bardzo mi się to udalo... Proszę o pomoc (nie muszą być napisy) Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Kasiasoll

Na all tube są :)

Kasiasoll

https://alltube.tv/imperium-empire/odcinek-6/odcinek-6-sezon-3/81290#!
w piz du reklam, polecam wyłączyć adblocka itp bo nie zadziała. brakuje odcinków 1-5 sezonu 3
sa dostępne tu https://vider.info/dir/+ds8cxm tylko jakość o wiele gorsza.

agnn

Czy na all tube ten serial jest po polsku czy po angielsku?

ocenił(a) serial na 6
miss_impatience

Podbijam pytanie: gdzie można zobaczyć w polskiej wersji Empire S03 odc. 7- 18. Nigdzie nie ma. pomóżcie. Już jest 4 sezon a do 3 tłumaczenia brak :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones